DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| Constructed of select hardwoods and random matched Oak veneers | Yes |
|---|---|
| Soft grey top accents the beautiful white case | Yes |
| Graceful arched double pedestals with grand scaled stretcher | Yes |
| 18″ leaf | Yes |
| Top extends from 76-94″ x 40″ when leaf is in use | Yes |
| Dimensions | 76.00″W X 40.00″D X 30.00″H |
| Weight | 186.29 lbs |
| Weight | 186.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 76 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Cloud/fog |
| Style | Cottage |
| Collection | Cora |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
In stock
Available on backorder
In stock
In stock
Available on backorder
Reviews
There are no reviews yet.