DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| Constructed of Poplar solid and Cherry veneer | Yes |
|---|---|
| Two drawers have dovetail joinery and wood-on-wood guides | Yes |
| Fixed bottom shelf | Yes |
| Equipped with removable casters for convenient mobility. Never roll casters on unprotected hardwood or vinyl flooring | Yes |
| Dimensions | 36.00″W X 24.00″D X 18.00″H |
| Weight | 55.12 lbs |
| Weight | 55.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 18 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Cherry |
| Style | Updated Classics |
| Collection | Campbell |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Available on backorder
Available on backorder
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
Reviews
There are no reviews yet.