DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| 4/6-5/0 Led Panel Headbd | Constructed of solid pine |
|---|---|
| 4/6-5/0 Led Panel Headbd | 39370-39371-39372 Queen LED Panel Bed |
| 4/6-5/0 Led Panel Headbd | Fully Assembled: 63.5″ wide x 89″ deep x 56″ high |
| 4/6-5/0 Led Panel Headbd | 39370-39377-39376 Queen LED Panel Storage Bed |
| 4/6-5/0 Led Panel Headbd | Fully Assembled: 63.5″ wide x 96″ deep x 56″ high |
| 4/6-5/0 Led Panel Headbd | Headboard has a full-length LED light strip under top rail with 2 touch switches located on top of headboard |
| Dimensions | 63.50″W X 03.50″D X 56.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| 39370-39371-39372 Queen LED Panel Bed | Yes |
| Fully Assembled: 63.5″ wide x 89″ deep x 56″ high | Yes |
| 39370-39377-39376 Queen LED Panel Storage Bed | Yes |
| Fully Assembled: 63.5″ wide x 96″ deep x 56″ high | Yes |
| Headboard has a full-length LED light strip under top rail with 2 touch switches located on top of headboard | Yes |
| Weight | 63.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 63.5 × 56 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Hazelwood |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Intrigue |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
In stock
In stock
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
No account yet?
Create an Account

Reviews
There are no reviews yet.