DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| 4/6-5/0 Uph Headboard | Constructed of hardwood solid |
|---|---|
| 4/6-5/0 Uph Headboard | 81074-81075-81082 Queen Upholstered Bed |
| 4/6-5/0 Uph Headboard | Fully Assembled: 65″W x 87 5/16″D x 52″H |
| 4/6-5/0 Uph Headboard | Upholstered with 98% Polyester, 2% Nylon performance fabric |
| 4/6-5/0 Uph Headboard | Cleaning Code: W |
| Dimensions | 65.00″W X 03.00″D X 52.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| 81074-81075-81082 Queen Upholstered Bed | Yes |
| Fully Assembled: 65″W x 87 5/16″D x 52″H | Yes |
| Upholstered with 98% Polyester, 2% Nylon performance fabric | Yes |
| Cleaning Code: W | Yes |
| Weight | 59.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 65 × 52 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Casual Taupe |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Pasadena |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Available on backorder
Available on backorder
In stock
In stock
Available on backorder
Available on backorder
No account yet?
Create an Account

Reviews
There are no reviews yet.