DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| 5/0 Woven Headboard | Constructed of select hardwood solids and natural twisted water hyacinth weave |
|---|---|
| 5/0 Woven Headboard | Contrasting white square posts frame the mitered pattern woven rush panel |
| 5/0 Woven Headboard | Queen bed: 30770-30771-30772 |
| 5/0 Woven Headboard | Fully assembled: 63″W x 87.25″D x 52″H |
| 5/0 Woven Headboard | Boxspring required |
| Dimensions | 63.00″W X 02.00″D X 52.25″H |
| Weight | 44.09 lbs |
| Contrasting white square posts frame the mitered pattern woven rush panel | Yes |
| Queen bed: 30770-30771-30772 | Yes |
| Fully assembled: 63″W x 87.25″D x 52″H | Yes |
| Boxspring required | Yes |
| Weight | 44.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 63 × 52.25 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | White Caps |
| Style | Cottage |
| Collection | Rosalie |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
In stock
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
In stock
Available on backorder
No account yet?
Create an Account

Reviews
There are no reviews yet.