DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| 6/0-6/6 Uph Headboard | Constructed of Acacia solids and veneers |
|---|---|
| 6/0-6/6 Uph Headboard | The faux sheepskin fabric adds a soft contrast to the wood |
| 6/0-6/6 Uph Headboard | King upholstered bed: 50584-50585-50572 |
| 6/0-6/6 Uph Headboard | Fully assembled: 81.25 x 87 x 52″H |
| 6/0-6/6 Uph Headboard | Upholstered with 100% Polyester |
| 6/0-6/6 Uph Headboard | Cleaning code: W |
| Dimensions | 81.25″W X 03.00″D X 52.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| The faux sheepskin fabric adds a soft contrast to the wood | Yes |
| King upholstered bed: 50584-50585-50572 | Yes |
| Fully assembled: 81.25 x 87 x 52″H | Yes |
| Upholstered with 100% Polyester | Yes |
| Cleaning code: W | Yes |
| Weight | 79.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 81.25 × 52 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Toasted Almond |
| Style | Updated Classics |
| Collection | Bozeman |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
In stock
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
In stock
Available on backorder
Available on backorder
No account yet?
Create an Account

Reviews
There are no reviews yet.