DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| 6/6 Platform Headboard | Constructed of select hardwood solids and random matched Walnut veneers |
|---|---|
| 6/6 Platform Headboard | Sleek low profile headboard |
| 6/6 Platform Headboard | Two plush upholstered panels for extra comfort |
| 6/6 Platform Headboard | Queen panel bed: 83774-83775 |
| 6/6 Platform Headboard | Fully assembled: 79.5″W x 87″D x 48″H |
| 6/6 Platform Headboard | Upholstered with 100% Polyester |
| 6/6 Platform Headboard | Cleaning Code: S |
| Dimensions | 79.50″W X 07.00″D X 48.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| Sleek low profile headboard | Yes |
| Two plush upholstered panels for extra comfort | Yes |
| Queen panel bed: 83774-83775 | Yes |
| Fully assembled: 79.5″W x 87″D x 48″H | Yes |
| Upholstered with 100% Polyester | Yes |
| Cleaning Code: S | Yes |
| Weight | 67.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 79.5 × 48 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Clasic Walnut |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Elsie |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
In stock
In stock
Available on backorder
Available on backorder
No account yet?
Create an Account

Reviews
There are no reviews yet.