DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| Power | Yes |
|---|
| Constructed of select hardwoods | Yes |
|---|---|
| Framed drawer | Yes |
| Case is elevated off the floor to give it a light airy appearance | Yes |
| Fixed bottom shelf | Yes |
| Custom designed hardware | Yes |
| Patterned drawer bottom | Yes |
| Dual USB power outlet on the back | Yes |
| Drawer is constructed with dovetail joinery and ball-bearing extension guides | Yes |
| Dimensions | 20.00″W X 17.00″D X 28.50″H |
| Weight | 46.30 lbs |
| Weight | 46.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 20 × 28.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Cloud/fog |
| Style | Cottage |
| Collection | Cora |
| Features | Power |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
In stock
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
In stock
In stock
In stock
Available on backorder
Reviews
There are no reviews yet.