DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| Storage | Yes |
|---|
| Constructed of select hardwoods and random matched Oak veneer | Yes |
|---|---|
| Soft grey top accents the beautiful white case | Yes |
| Framed doors and end panels | Yes |
| Case is elevated off the floor to give it a light airy appearance | Yes |
| Custom designed hardware | Yes |
| Board and batten design on doors with an adjustable shelf behind | Yes |
| Drop down glass front storage cubbies, with black and white medallion insert to add visual interest | Yes |
| Interior wiring access and ventilation cutouts | Yes |
| Tip restraining hardware | Yes |
| Dimensions | 71.50″W X 18.00″D X 32.00″H |
| Weight | 182.98 lbs |
| Weight | 183 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 71.5 × 32 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Cloud/fog |
| Style | Cottage |
| Collection | Cora |
| Features | Storage |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
In stock
In stock
Available on backorder
In stock
Available on backorder
Available on backorder
In stock
Reviews
There are no reviews yet.