DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| Constructed of hardwood solid and Oak veneer | Yes |
|---|---|
| Top section has two adjustable shelves and one fixed shelf | Yes |
| Bottom set of doors enclose an adjustable shelf | Yes |
| Tip restraining hardware | Yes |
| Dimensions | 42.00″W X 15.00″D X 78.00″H |
| Weight | 187.39 lbs |
| Weight | 187.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 42 × 78 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Pavestone |
| Style | Updated Classics |
| Collection | Wimberley |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
In stock
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Reviews
There are no reviews yet.