DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| Power | Yes |
|---|
| Constructed of hardwood solid and Oak veneer | Yes |
|---|---|
| Center drop-front drawer has ball-bearing extension guides, an electric/USB power outlet, and wiring access cutout | Yes |
| All outside drawers have dovetail joinery and ball-bearing extension guides | Yes |
| Two outside top drawers have felt-lined bottoms, all other are veneer | Yes |
| Bottom file drawers accept letter or legal size files | Yes |
| Dimensions | 66.00″W X 30.00″D X 30.00″H |
| Weight | 260.14 lbs |
| Weight | 260.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 66 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Pavestone |
| Style | Updated Classics |
| Collection | Wimberley |
| Features | Power |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
In stock
In stock
Available on backorder
Available on backorder
Reviews
There are no reviews yet.