DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| Constructed of select hardwoods and random matched Oak veneers on the tops | Yes |
|---|---|
| A true coastal styling – Finn is a combination of soft gray tops that beautifully accentuate the white case | Yes |
| Louver accents on the desk sides | Yes |
| Drawers are constructed with dovetail joinery and ball-bearing guides | Yes |
| Bottom file drawers accept letter or legal size files | Yes |
| Center drop-front drawer has ball-bearing extension guides and a cord management cutout | Yes |
| Dimensions | 62.00″W X 25.00″D X 30.50″H |
| Weight | 205.03 lbs |
| Bottom file drawers accept letter size files | Yes |
| Weight | 205 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 62 × 30.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Cloud/fog |
| Style | Cottage |
| Collection | Finn |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
In stock
Available on backorder
Available on backorder
In stock
In stock
In stock
Reviews
There are no reviews yet.