DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| Constructed of hardwood solid and Acacia veneer | Yes |
|---|---|
| Center fixed shelf | Yes |
| Two drawers have dovetail joinery and wood-on-wood guides | Yes |
| Equipped with removable casters for convenient mobility. Never roll casters on unprotected hardwood or vinyl flooring | Yes |
| Dimensions | 46.00″W X 24.00″D X 18.50″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| Weight | 86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 46 × 18.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Toasted Acacia |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Denali |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
In stock
In stock
In stock
In stock
Available on backorder
In stock
In stock
In stock
No account yet?
Create an Account

Reviews
There are no reviews yet.