DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| Constructed of hardwood solid and Oak veneer | Yes |
|---|---|
| Metal base and framework | Yes |
| Open storage area under tempered glass top | Yes |
| Top hinged panel on each end encloses a storage area | Yes |
| Fixed bottom shelf | Yes |
| Equipped with casters for convenient mobility. Never roll casters on unprotected hardwood or vinyl flooring. | Yes |
| Dimensions | 48.00″W X 22.00″D X 17.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| Weight | 94.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 48 × 17 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Caviar |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Hyde |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
In stock
In stock
In stock
In stock
Available on backorder
In stock
In stock
No account yet?
Create an Account

Reviews
There are no reviews yet.