DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| Constructed of Oak veneer with metal and glass | Yes |
|---|---|
| Tempered glass top | Yes |
| Fixed bottom shelf | Yes |
| Dimensions | 22.00″W X 24.00″D X 24.00″H |
| Weight | 38.58 lbs |
| Weight | 38.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Saddle Oak |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Cortland |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
No account yet?
Create an Account

Reviews
There are no reviews yet.