DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| Constructed of hardwood solid | Yes |
|---|---|
| Seat height: 20.25″ | Yes |
| Upholstered with 100% Polyester Performance Fabric | Yes |
| Cleaning Code W | Yes |
| Dimensions | 20.00″W X 25.25″D X 40.50″H |
| Weight | 19.84 lbs |
| Weight | 39.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.25 × 20 × 40.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Snowy Desert |
| Style | Cottage |
| Collection | Sonora |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
In stock
In stock
Available on backorder
In stock
Available on backorder
In stock
In stock
In stock
Reviews
There are no reviews yet.