DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
With its delicate rolled edges and clean, unhurried silhouette, the Sainte Ann bed is perfectly suited to a bedroom that honors ease and understated elegance. The hidden base creates the feeling the bed itself is floating.
| Size Options: | Yes |
|---|---|
| Queen | 68W X 88D X 48H |
| Queen 68x88x48 | Yes |
| Queen | 84W X 88D X 48H |
| King 84x88x48 | Yes |
| Available Covers: Tiers 1-12, L1-L2, COM | Yes |
| Fully upholstered back available. | Yes |
| This product is temporarily unavailable in the customization tool. Our team is working to add it to the tool soon. | Yes |
| Dimensions | 88 × 84 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Sainte |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
Available on backorder
In stock
In stock
Reviews
There are no reviews yet.