DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| Constructed of hardwood solid with a bent plywood back | Yes |
|---|---|
| Wood seat with saddle-shape cutout | Yes |
| Seat height: 18 1/2″ | Yes |
| Dimensions | 20.00″W X 23.00″D X 40.75″H |
| Weight | 45.19 lbs |
| Weight | 45.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 40.75 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Paperwhite |
| Style | Cottage |
| Collection | Myra |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
In stock
Reviews
There are no reviews yet.