DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| Constructed of Ash solid and Ash veneer | Yes |
|---|---|
| Door conceals open storage area | Yes |
| Dimensions | 14.00″W X 26.00″D X 24.00″H |
| Weight | 48.50 lbs |
| Weight | 48.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 14 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sagamore Burnished Ash |
| Style | Transitional |
| Collection | Chairside |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Available on backorder
In stock
Available on backorder
In stock
Available on backorder
Available on backorder
In stock
Reviews
There are no reviews yet.