DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| Constructed with select hardwood solids and Pine veneers | Yes |
|---|---|
| Metal framed, beveled-edge mirror | Yes |
| Attaches to dresser with included bolts and two upright support rails | Yes |
| Dimensions | 44.00″W X 01.50″D X 32.00″H |
| Weight | 51.81 lbs |
| Weight | 51.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 44 × 32 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Aged Cotton |
| Style | Coastal/cottage/tropical |
| Collection | Maddox |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Reviews
There are no reviews yet.