DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| Constructed of select hardwoods and Oak veneers | Yes |
|---|---|
| Custom designed oversized bar pull in modern black finish | Yes |
| The Pale Oak wood finish enhances the natural beauty of the pin knotty Oak veneer | Yes |
| Grand scaled post with end grain detail in the top gives the cases a sturdy appearance | Yes |
| Dual USB power outlet on the back | Yes |
| Three drawers are constructed with dovetail joinery and ball-bearing extension guides | Yes |
| Dust panel under bottom drawers | Yes |
| Dimensions | 28.00″W X 17.00″D X 28.00″H |
| Weight | 74.96 lbs |
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 28 × 28 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Pale Oak |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Davie |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
In stock
In stock
Available on backorder
Available on backorder
In stock
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Reviews
There are no reviews yet.