DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| Constructed of select hardwoods and Oak veneers | Yes |
|---|---|
| Framed, beveled-edge mirror | Yes |
| Attaches to dresser with included support rails and bolts | Yes |
| Dimensions | 36.00″W X 01.75″D X 40.00″H |
| Weight | 37.48 lbs |
| Weight | 37.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.75 × 36 × 40 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Pale Oak |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Davie |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Available on backorder
Available on backorder
In stock
In stock
In stock
Available on backorder
Available on backorder
Reviews
There are no reviews yet.