DON'T MISS OUT
Join Email Family
Get the latest trends, new products, & design ideas you'll love for your home.Â
| Constructed with select hardwood solids and Pine veneers | Yes |
|---|---|
| High/Low random planked top | Yes |
| Three drawers are constructed with dovetail joinery, ball-bearing extension guides, and veneered bottoms | Yes |
| Dust panel under bottom drawer | Yes |
| Dual USB/USB-c power outlet mounted on the back | Yes |
| Dimensions | 28.00″W X 18.00″D X 29.00″H |
| Weight | 66.14 lbs |
| Weight | 66.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 28 × 29 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Aged Cotton |
| Style | Coastal/cottage/tropical |
| Collection | Maddox |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
In stock
In stock
In stock
In stock
Available on backorder
Available on backorder
In stock
In stock
Reviews
There are no reviews yet.